Skip links

Finish Calgonit

Американський бренд Finish Calgonit є лідером міжнародного ринку засобів для автоматичних посудомийних машин. Місія бренду - дарувати людям ідеально чистий посуд щодня.

Продукція Finish представлена в більш ніж 40 країнах. У Finish входять різні засоби для посудомийних машин, які можна розділити на два типи. До миючих засобів відносяться таблетки, гелі та порошки. В асортименті також є добавки для посудомийних машин: спеціальні солі для очищення від накипу, ополіскувачі, очищувачі та освіжувачі. Всі засоби Finish сприяють максимально ефективному миттю посуду, легко справляючись навіть зі складними забрудненнями з першого разу.

Крім допомоги з миттям посуду, продукція Finish піклується і про самих посудомийних машинах. Частина засобів спрямована на видалення жирового і вапняного нальоту, які поступово накопичуються на внутрішніх частинах. За допомогою продукції бренду чиста машина буде працювати набагато ефективніше. Фініш активно працює над формулами своєї продукції та інноваціями, щоб перетворити виснажливий процес миття посуду в приємне і легке побутове завдання.

Перегляньте також

Ознайомтеся з нашим портфоліо нехарчових брендів.
Ми не зберігаємо дані, але використовуємо cookies щоб працювати правильно. Натисніть «Дозволити», якщо ви погоджуєтесь на використання цих файлів.