Skip links
Наша пропозиція

Запускаєте новий бренд?

Скористайтеся нашими знаннями і досвідом!

Ваша ситуація і побажання:
Ми хочемо запустити новий бренд, і нам потрібне чітка визначена стратегія, щоб успішно розвивати та адаптувати цей бренд до нашого існуючого портфоліо"

Рішення для вас і результат на який ви очікуєте:

Ми маємо підтверджений досвід успішного запуску нових брендів на наших місцевих ринках. Однак ми підходимо до кожного випадку по-різному, в залежності від ситуації та щоразу налаштовуємо окремий шлях до ринку.

Ми маємо чітке уявлення про ринкові умови, тенденції категорій і поведінку споживачів, що допомагає нам розробити Вашу стратегію запуску. З Вами працюють наші бренд-менеджери. Менеджери по роботі з ключовими клієнтами та відділ продажів забезпечують процес лістингу та знаходять ідеальні місця в торгових точках.
Підвищення обізнаності ми перетворюємо на продажі.

Задля ефективного старту і сталого зростання, ми встановлюємо реалістичні KPI у тісній співпраці з вами, і постійно відстежуємо ці показники і обговорюємо з вами результати.

Як ми підходимо до партнерства

ВАША СИТУАЦІЯ

ми аналізуємо та оцінюємо поточну ситуацію на ринку, потенціал вашого бренду та виклики, з якими він стикається.

ВАШІ АМБІЦІЇ

Вивчаючи поточну ринкову ситуацію, ми узгоджуємо побажання, потреби, очікування та мрії, а також узгоджуємо бізнес-цілі.

ВАШЕ РІШЕННЯ

ми створюємо індивідуальне рішення для виходу на ринок для вашого конкретного бренду та потреб на основі нашого аналізу місцевого ринку, досвіду та існуючої мережі.

ВАШІ РЕЗУЛЬТАТИ

ми дотримуємось погодженого плану та забезпечуємо успішне впровадження стратегії на ринку, каталізуючи зростання та розвиток вашого бренду.

Ми не зберігаємо дані, але використовуємо cookies щоб працювати правильно. Натисніть «Дозволити», якщо ви погоджуєтесь на використання цих файлів.