Skip links

Наші спів­робітники – найбільша цінність

Завдяки нашим компетентним співробітникам ми розширюємо портфоліо брендів.

Ми любимо бренди

Чи можете ви уявити себе частиною спеціальної організації, найбільшою відповідальністю якої є створення цінності для власників брендів, клієнтів і споживачів? Тоді, будь ласка, читайте далі.

Як одна з провідних компаній з маркетингу, продажів і дистрибуції в Україні, ми розширюємо можливості брендів. У Євромікс ви стаєте частиною пристрасної та підтримуючої команди, яка працює над спільним прагненням бути надійним місцевим партнером на ринку, який росте та розвиває бренди.

Наше прагнення розкрити потенціал найамбітніших світових брендів є сильною мотивацією для співробітників Євромікс. Робота з амбітними брендами потребує таких же амбітних людей, і ми очікуємо, що ви розділите наше бажання та прагнення об’єднати бренди та споживачів.

Ми постійно визначаємо та адаптуємося до тенденцій і потреб місцевого ринку, що вимагає професійності, постійного розвитку та допитливого розуму. Якщо це ви, ми будемо раді отримати ваш відгук на роботу в Євромікс. У свою чергу ми обіцяємо навчання і розвиток всередині компанії, цікаві виклики і професійне зростання.

 

Історії співробітників

Чи можете ви уявити себе частиною спеціальної організації, найбільшою відповідальністю якої є створення цінності для власників брендів, клієнтів і споживачів?

Хочете приєднатись до команди?

У ЄВРОМІКС ми керуємо всім ланцюжком створення вартості та наймаємо багато різноманітних професіоналів із різноманітним досвідом – від торгових представників та спеціалістів по роботі з ключовими клієнтами до супервайзерів і керівників відділів продажів. Це відкриває багато захоплюючих кар’єрних можливостей у компанії.

Ми завжди прагнемо зміцнити нашу команду, тому без вагань звертайтеся до нас, якщо ви хочете стати частиною нашої кваліфікованої спільноти.

Відділ персоналу

+38(050) 300 21 14
Ми не зберігаємо дані, але використовуємо cookies щоб працювати правильно. Натисніть «Дозволити», якщо ви погоджуєтесь на використання цих файлів.