Skip links

Це Євромікс

Ваш локальний шлях до споживача на ринку України
1 000+
Команда унікальних фахівців і висококласних менеджерів з продажу
500+
Брендів відомих кожному українцю
20 000+
Торгівельних точок активної клієнтської бази

Ми робимо бренди успішними

За кожним брендом FMCG стоїть неймовірна кількість відданості, пристрасті та праці. І наша ціль в тому, щоб допомагати йому рости та процвітати.

Робити бренди успішнішими — це наша мета. Реалізовуючи це – ми самі стаємо успішними.
Що для нас означає допомагати брендам:

  • Збільшити дохід понад їхні очікування

  • Продавати з оптимальною рентабельністю

  • Підвищити впізнаваність та конкурентні переваги

  • Зміцнити лояльність клієнтів

  • Збільшити частку полиці та долю ринку

  • Увійти на нові ринки з прибутком

  • Запустити нові продукти на існуючих ринках з більшою прибутковістю

  • Створювати більше ефективних маркетингових кампаній, що запам’ятовуються

Євромікс є провідною компанією з продажів і дистрибуції в Україні

Ми надаємо індивідуальні та ефективні рішення для власників брендів, щоб забезпечити прибутковість і досконалість процесів на шляху до споживача.

Гнучкий ланцюжок створення цінності Євромікс охоплює низку індивідуальних модульних рішень для власників та представників брендів, включаючи керування ключовими клієнтами, відділу продажів, послуг у торгових точках, аналізу ринку, закупівлі, логістики, складування, спільного пакування, дистрибуції та обслуговування клієнтів, професійні послуги у сферах маркетингу і управління категоріями, Ми прагнемо бути вашим надійним партнером на ринках, релевантних для вашого бренду. Ми забезпечимо ваш бізнес місцевим досвідом і знаннями, і ми ставимо своїм пріоритетом бути в курсі поточних і майбутніх умов, потреб і тенденцій наших місцевих ринків.

Як місцевий діловий партнер, ми надаємо розуміння, експертні знання та організаційну структуру на наших регіональних ринках, що дає змогу брендам повністю розкрити свій потенціал, рости й розвиватися стабільно.

Рудовол Роман Анатолійович
Генеральний директор

УНІКАЛЬНИЙ ДОСТУП ДО МЕРЕЖЕВИХ КАНАЛІВ І ТОРГІВЕЛЬНИХ ТОЧОК

Завдяки нашій багаторічній присутності на місцевих ринках, наші комунікативні звʼязки в усіх основних каналах дистрибуції є сильними: – роздрібна та сучасна торгівля – АЗС – аптеки – електронна комерція – державні закупівлі і благодійні організації. Базуючись на великому досвіді роботи з усіма ключовими каналами збуту та категоріями продуктів, Євромікс може надати власникам брендів легкий доступ до ринків із загальним числом споживачів понад 30 мільйонів.

ВИ У ЧУДОВІЙ КОМПАНІЇ

Ми створили дуже потужне портфоліо та з гордістю представляємо понад 100 амбітних брендів у таких категоріях, як продукти харчування, непродовольчі товари, кондитерські вироби. Це означає, що ваш бренд знаходиться в чудовій компанії з іншими відомими, провідними на ринку брендами. У поєднанні з нашою унікальною розгалуженою пенетрацією в канали продажів, Євромікс має сильну переговорну позицію, від чого виграють власники та представники брендів. Крім того, наше повне портфоліо створює цінність для наших клієнтів.

Наші співробітники — найбільша цінність

Наші співробітники — найбільша цінність

Можливо, ви чудово вмієте рахувати або володієте бездоганними навичками обслуговування Клієнтів. Ми у постійному пошуку здібних людей, щоб підвищити наш статус провідної компанії з продажів, дистрибуції і маркетингу в Україні.

Давайте робити бізнес разом

Ми хочемо, щоб ви розповіли нам, чого потребує ваш бренд і як ми можемо вам допомогти. Вас цікавить завоювання нових ринків? Або вам потрібна стратегія виходу на невідому територію каналу дистрибуції? Євромікс тут, щоб підтримувати ваш бізнес-план на кожному кроці.

Ми не зберігаємо дані, але використовуємо cookies щоб працювати правильно. Натисніть «Дозволити», якщо ви погоджуєтесь на використання цих файлів.