Skip links

Ви у чудовій компанії

Понад 20 років ми приділяли увагу брендам на наших місцевих ринках і створили міцне портфоліо, в якому кожен бренд має переваги.

Бренди та категорії, про які ми піклуємось

Пориньте у надихаючий і вражаючий світ брендів у портфоліо Євромікс.

Харчові

Апетитні та смачні страви, будь то для приготування сніданку, обіду, вечері чи між стравами, які стануть чудовою їжею.

Нехарчові

Від мила для посуду до шампуню: все, що потрібно, щоб залишатися чистим і щасливим.

Наші співробітники є лояльними амбасадорами вашого бренду

Ми любимо бренди та пишаємося тим, що представляємо найамбітніші з них у світі, створюючи ріст і розвиток завдяки довгострокову партнерству і взаємним зобов’язанням.

Євромікс має підтверджену репутацію надійного партнера в таких категоріях, як: продукти харчування, непродовольчі товари, догляд за тваринами, медичні товари тощо.

Від великих лідерів міжнародного ринку до перспективних місцевих брендів; наше портфоліо охоплює широкий спектр різноманітних товарів. Власники брендів отримають вигоду від нашого сильного портфоліо, оскільки це дає нам перевагу, коли мова йде про ведення переговорів від їхнього імені та підвищення обізнаності на місцевому рівні.

Клієнти оцінюють співпрацю з нами як ефективну і зручну завдяки надзвичайно різноманітному портфоліо брендів і наявності маркетингових планів, до яких вони отримують доступ. У кожній категорії ми обслуговуємо бренди через канали дистрибуції залежно від конкретної стратегії.

Як ми можемо допомогти вам зі стратегією каналу?

Будь ласка, зв’яжіться з нами та поясніть свою ситуацію та амбіції – і дозвольте нам знайти правильне рішення для виведення вашого бренду на новий рівень. Ви клієнт, зацікавлений у продажу брендів нашого портфоліо? Наша команда розвитку бізнесу тут, щоб допомогти вам.

Ми не зберігаємо дані, але використовуємо cookies щоб працювати правильно. Натисніть «Дозволити», якщо ви погоджуєтесь на використання цих файлів.