Skip links

Насолод­жуючись кожним моментом

Понад 20 років ми приділяли увагу брендам на наших місцевих ринках і створили міцне портфоліо, в якому кожен бренд має переваги.

Харчові продукти

Будь ласка приєднуйтесь нашого вишуканого, смачного та різнобарвного світу їжі. У нашій категорії харчових продуктів багато брендів: від основних продуктів на кожній кухні до ідеальних перекусів у дорозі.

Споживачі знайдуть щось на будь-який смак і бажання – чи то один секретний інгредієнт, який робить їжу бездоганною, чи найважливіші ранкові страви. Ми співпрацюємо з брендами, які пропонують широкий асортимент харчових продуктів: крекери та пластівці, макарони та крупи, кондитерські вироби та солодощі. Пориньте в наш приголомшливий світ їжі – ми гарантуємо миттєве задоволення. Смачного!

Бренди, з якими ми співпрацюємо

Ознайомтеся з нашим портфоліо харчових брендів.

Приєднуйтесь до найамбітніших світових брендів

Ваш бренд є харчовим, непродовольчим, кондитерським або медичним? Євромікс тут, щоб підтримувати ваш бізнес-план на кожному кроці. Ми надаємо брендам у кожній категорії індивідуальний план входу в ринок, який базується на конкретних потребах і амбіціях кожного бренду.

Ми не зберігаємо дані, але використовуємо cookies щоб працювати правильно. Натисніть «Дозволити», якщо ви погоджуєтесь на використання цих файлів.