Skip links

Історія розвитку

Компанію Євромікс було створено в 1996 році як дистриб'ютора та імпортера світових виробників в Україні. Вона стала феноменальним проектом свого часу.

Euromix сьогодні

Ми були першопрохідцями. Перейняли кращий досвід і технології у світових лідерів, а багато що просто винайшли. З самого початку компанія Євромікс використовує бізнес-процеси, які більшість конкурентів почали впроваджувати лише через багато років: van-selling, MSL, focus coverage, активні продажі.

Результат не змусив довго на себе чекати. До 2008 року Євромікс  підписав довгострокові контракти з такими інтернаціональними виробниками як: Beiersdorf, Colgate, Henkel, Ferrero, Loreal, SC Johnson, SCA, Schwarzkopf, Rekkit Benckiser, Unilever.

Вже багато років поспіль Євромікс є кращим представником серед дистриб’юторів в FMCG-секторі та офіційно імпортує в Україну товари для низки своїх партнерів. Це вищий ступінь довіри і новий рівень розвитку компанії.

20 000 м²
Сучасні складскі комплекси загальною площею більше 25 тис метрів квадратних, що керуються за допомогою wms

Унікальне програмне забезпечення

Що дозволяє тоговому агенту бачити цілі по кожному клієнту, спостерігати результати взаємодії з кожною торгівельною точкою, мати статистику і аналітику в своєму КПК в режимі реального часу

13
філій + сервисний центр та 2 логістичних хаби
350+
автомобілів до ваших послуг у нашому автопарку

Звітність компанії

Ми були першопрохідцями. Перейняли кращий досвід і технології у світових лідерів, а багато що просто винайшли.

Ми не зберігаємо дані, але використовуємо cookies щоб працювати правильно. Натисніть «Дозволити», якщо ви погоджуєтесь на використання цих файлів.