Skip links
Наша пропозиція

Шукаєте логістичного партнера?

Користуйтеся нашими логістичними потужностями

Ваша ситуація і побажання:
Нам потрібен склад відповідального зберігання в центрі України з можливістю контроля партій, маркування та пакунку"

Рішення для вас і результат на який ви очікуєте:

Наш центральний логістичний комплекс категорії А розташований в м.Дніпро. Має площу 12000 кв.м, 14 доків, зону для охолодженої продукції. Має систему адресного зберігання під управлінням WMS. Маємо досвід відповідального зберігання: вантажно-розвантажувальних робот, обліку, сортування, комплектування, пакування, маркування, підготовки необхідної документації, звітності, послуги сo-packing. 

Надаємо послуги з автоперевезнь по всій территорії України: власний автопарк близько 450 автомобілів (у тому числі з ізотермічними кузовами та з рефрижераторами).

Крім того, ми надаємо послуги транспортної логістики власними середньо-та великогабаритними автомобілями.  

Як ми підходимо до партнерства

ВАША СИТУАЦІЯ

ми аналізуємо та оцінюємо поточну ситуацію на ринку, потенціал вашого бренду та виклики, з якими він стикається.

ВАШІ АМБІЦІЇ

Вивчаючи поточну ринкову ситуацію, ми узгоджуємо побажання, потреби, очікування та мрії, а також узгоджуємо бізнес-цілі.

ВАШЕ РІШЕННЯ

ми створюємо індивідуальне рішення для виходу на ринок для вашого конкретного бренду та потреб на основі нашого аналізу місцевого ринку, досвіду та існуючої мережі.

ВАШІ РЕЗУЛЬТАТИ

ми дотримуємось погодженого плану та забезпечуємо успішне впровадження стратегії на ринку, каталізуючи зростання та розвиток вашого бренду.

Ми не зберігаємо дані, але використовуємо cookies щоб працювати правильно. Натисніть «Дозволити», якщо ви погоджуєтесь на використання цих файлів.