Skip links
Наша пропозиція

Виходите на новий ринок?

Скористайтесь нашими знаннями локальних ринків

Ваша ситуація і побажання:
Ми хочемо розширити наш бренд на нові ринки, але ми не маємо достатнього знання місцевого ринку або не маємо наявних контактів із відповідними роздрібними торгівельними точками"

Рішення для вас і результат на який ви очікуєте:

Ми використовуємо наші унікальні знання та розуміння місцевих особливостей, які є вирішальними при виході на нові, незвідані ринки. Те, що працює на одному ринку, не завжди працює на іншому. Завдяки нашій потужній мережі та відкритому доступу до місцевих компаній Ваше охоплення та частка ринку максимізуються з раннього етапу.

Наші чудові співробітники мають високий рівень відданості бренду, тому підтримують вас як місцеві амбасадори. Ми маємо розгалужені знання в управлінні міжнародними брендами, і, в поєднанні з сучасними знаннями ринку та відповідною організаційною структурою, Ваш вихід на ринок матиме найкращі умови для успіху.

Як ми підходимо до партнерства

ВАША СИТУАЦІЯ

ми аналізуємо та оцінюємо поточну ситуацію на ринку, потенціал вашого бренду та виклики, з якими він стикається.

ВАШІ АМБІЦІЇ

Вивчаючи поточну ринкову ситуацію, ми узгоджуємо побажання, потреби, очікування та мрії, а також узгоджуємо бізнес-цілі.

ВАШЕ РІШЕННЯ

ми створюємо індивідуальне рішення для виходу на ринок для вашого конкретного бренду та потреб на основі нашого аналізу місцевого ринку, досвіду та існуючої мережі.

ВАШІ РЕЗУЛЬТАТИ

ми дотримуємось погодженого плану та забезпечуємо успішне впровадження стратегії на ринку, каталізуючи зростання та розвиток вашого бренду.

Ми не зберігаємо дані, але використовуємо cookies щоб працювати правильно. Натисніть «Дозволити», якщо ви погоджуєтесь на використання цих файлів.