Skip links

Calgon

Calgon – унікальний склад для пом'якшення води

Ця торгова марка з'явилася на ринку в 1933 році, а з 1999-го входить до складу найбільшої корпорації Reckitt Benckiser, яка стала основним конкурентом серед виробників засобів для прибирання, догляду за собою та своїм здоров'ям.

Головне досягнення бренду Calgon є унікальний склад для пом'якшення води. Основним напрямом роботи фахівців дослідницьких лабораторій та виробничих цехів стала розробка препарату для успішної боротьби з агресивними солями кальцію та магнію, які у великій кількості присутні у звичайній воді та негативно позначаються на роботі пральних та посудомийних машин та значно скорочують термін їхньої служби.

Вже протягом 50 років користувачі побутової техніки вибирають Калгон, щоб захистити її від руйнівної дії вапняного нальоту. Інноваційна формула гарантує своєчасний захист від появи накипу на життєво важливих деталях техніки: на барабані, трубах та нагрівальних деталях.

Перегляньте також

Ознайомтеся з нашим портфоліо нехарчових брендів.
Ми не зберігаємо дані, але використовуємо cookies щоб працювати правильно. Натисніть «Дозволити», якщо ви погоджуєтесь на використання цих файлів.