Skip links

Конференція Distribution Master – 2018

26 жовтня 2018 року в Києві відбулася VII щорічна Всеукраїнська практична конференція DistributionMaster-2018.
ТРАНСФОРМАЦІЯ В НОВІ РЕАЛІЇ. ЩО ЧЕКАЄ НА дистрибуцію В МАЙБУТНЬОМУ?

Організатор конференції – В2В медіа-група TradeMasterGroup, її учасниками стали понад 140 топ-менеджерів – професіоналів в галузі дистрибуції, виробництва і торгівлі, а також суміжних галузей з усіх регіонів України та Польщі.

Нашу компанію представляли: Рудовол Р.А., Золотаревич В.В., Казановський С.В., Грандт С.Є., Васькін С.В., Дяченко В.А. і Сидоренко Р.С.

Також на конференції традиційно відбулася Церемонія нагородження Національної премії Trade-in-Ukraine-2018: Кращий партнер року серед дистриб’юторів. Напередодні конференції фахівці компанії TradeMasterGroup провели опитування понад 300 виробників з метою визначити кращого дистриб’ютора країни. Переможців обирали за кількома критеріями: якість команди, інноваційні технології, ефективне співробітництво, розвиток логістики та ін. Також респондентам ставилося запитання про те, яка компанія є «Кращим експертом ринку дистрибуції України»?


Переможцями стали:
Кращий експерт ринку дистрибуції України – КОМПАНІЯ СТВ ГРУП.
Кращі партнери року серед дистриб’юторів: EUROMIX, Савсервіс Столиця, Берта груп.

Ми не зберігаємо дані, але використовуємо cookies щоб працювати правильно. Натисніть «Дозволити», якщо ви погоджуєтесь на використання цих файлів.