Skip links

Тренажер з продажів

За 2021 рік ми створили навчальний симулятор переговорів торговельних представників з клієнтами, де співробітники в зручному місці, в зручний час, на будь-якому доступному гаджеті можуть якісно прокачати навички продажів під час візиту до торгової точки з персональним зворотним зв’язком від віртуального тренера.

13 діалогів з виявлення потреб уже запущено! 500 тренувань за цей період!

Попереду розробка симулятора роботи з запереченнями. Це допоможе нам виконати амбітні плани з продажів в 2022 році. І жодні карантини нашому навчанню тепер не завада.

Дякуємо нашому давньому партнеру – Центру Бізнес Освіти ARTS та його керівнику Оксані Семеновій. Вони прийняли виклик, взявши на себе всю розробку та інтеграцію від створення діалогів до розміщення їх на своїй навчальній платформі та коннект з чат-ботом Neeka Euromix. Дякуємо всім нашим співробітникам, хто взяв участь у проекті як експерти, герої симулятора, хто збирав матеріалів, озвучував та тестував)

Разом ми сила!!!!

Ми не зберігаємо дані, але використовуємо cookies щоб працювати правильно. Натисніть «Дозволити», якщо ви погоджуєтесь на використання цих файлів.