Skip links

Компанії «Євромікс» виповнився 21 рік

На честь Дня народження компанії ми запустили флешмоб «Євромікс 21 – повнолітні !!!», передавши естафету від Управління до регіональних підрозділів.

Кожна команда регіонального підрозділу відсвяткувала День народження в своєму унікальному форматі, але всі вони мали спільні риси: ми провели конкурси, пов’язані з історією компанії і нашої нової символікою, розіграли брендовані сувеніри та звичайно ж – нагородили найбільш вірних і відданих співробітників, що працюють на процвітання компанії більше 15 років. Ну і який же День народження без іменинного торта?

Управління

Першим естафету нашого флешмобу, присвяченого Дню народження компанії підхопив підрозділ «Партнер-сервіс-центр» PSC під керівництвом Вінник Оксани. Команда підійшла до завдання дуже нестандартно і творчо. МОЛОДЦІ !!! У команди PSC свято вийшло подвійне – перший День народження підрозділа і повноліття ЄвроМікса.

РП Дніпро 1 и  РП Дніпро 2

Далі естафету прийняли наші Дніпровські підрозділи. За фотографіями точно видно, що свято пройшло дуже дружньо, весело і атмосферно. Молодці !!!

Запоріжжя 

Команда Запорізького РП просто вразила драйвовим і креативним відеороликом, який став візитівкою всієї, об′єднаної команди.

Старобільск

Команда Старобільського РП відзначила День народження дуже нетривіально, організувавши екскурсію для дітей другого класу Половінкінскої середньої школи (передмістя Старобільська).

Діти відвідали наш склад і офіс, і познайомилися з усіма бізнес-процесами компанії: продажами, логістикою, обліковими функціями. І, як бачимо з фотографій, навіть змогли спробувати себе в чомусь … Важко ввести в оману об’єктив камери, емоції і враження видно по обличчях і дітей, і наших співробітників … А в фіналі святкування дітей чекало солодке частування …

На питання керівника РП Бондаренко Миколая: «Чи хотіли б ви в майбутньому працювати в нашій компанії?»Усі хором прокричали: «ТАК !!!» Ось і реальний механізм формування кадрового резерву …

Дякуємо всій команді за те, що поєднали свято з такою прекрасною соціальною місією щодо юного покоління …

Кропивницький

Тут дуже нестандартно реалізували ідею нашого флешмобу: залучили до постановки дітей. Для них провели екскурсію по компанії. Можливо, хтось із них – майбутні співробітники ЄвроМіксу … Спадкоємність поколінь – дуже символічно …

Ми не зберігаємо дані, але використовуємо cookies щоб працювати правильно. Натисніть «Дозволити», якщо ви погоджуєтесь на використання цих файлів.