Skip links

Директорська конференція, лютий 2020

Підведення підсумків року,2019 рік для нашої компанії був особливим, іншим…Ми працювали над внутрішньою ефективністю не забуваючи при цьому і про розвиток портфеля брендів.Було складно: ми запустили таку кількість проектів, що часом самі не встигали рухатись в заданому темпі… Алебулоіцікаво: отриманийбезціннийдосвід.

Ми поділилися успіхами, проаналізували помилки і зробили висновки, підвели проміжні підсумки за всіма проектами.Без помилок, злетів і падінь неможливий рух уперед. Незважаючи на всі труднощі ми входимо в 2020-ий з високо піднятою головою. Ми впевнені, що цей рік буде не менш амбітним, і наша команда з новими силами зробить наступний ривок!


«…. Знаю, що навіть під час цієї короткої перерви у Вас голова була зайнята питаннями розвитку, виконання планів, вирішенням поточних питань. Давайте в черговий раз доведемо, перш за все самим собі, що можливо з року в рік вдосконалюватися і ставати краще! Для такої Команди не існує перепон! Удачі всім нам в 2020 і до зустрічі в наступному році в новій точці земної кулі!)) » © Роман Рудовол, ген. директор «Euromix»

Ми не зберігаємо дані, але використовуємо cookies щоб працювати правильно. Натисніть «Дозволити», якщо ви погоджуєтесь на використання цих файлів.