Гаряча лінія
067 833 83 52

NEWS EUROMIX SPORT

Заходи
Дата публікації: 05 / 06 / 2017

Євромікс - дуже активна та спортивна компанія!
13 травня 2017р. ми провели наш перший чемпіонат з міні-футболу «Кубок Євромікса» - велика і довгождана спортивна подія в житті компанії. У змаганнях взяли участь дванадцять команд наших регіональних підрозділів і Управління.
Ми всі - і команди, і вболівальники насолодилися красивим видовищним футболом і випробували незабутні емоції командного єднання!


Вітаємо переможців:
1 місце - команда РП Дніпро 1 Продажі;
2 місце - команда РП Краматорськ;
3 місце - команда РП.

Вітаємо кращих гравців у номінаціях:
Кращий воротар - Коган Геннадій, керівник торгового відділу ТМ Ferrero Rocher, РП Дніпро 1 Продажі;

Кращий гравець - Васькин Сергій, директор РП Дніпро 1 Продажі, р.Дніпро.
Була ще одна номінація - «Приз жіночих сердець співробітниць компанії« Євромікс »і вона також дісталася Васькину Сергію. І не випадково ... Ми відчуваємо гордість, що в нашій компанії працює в минулому успішний спортсмен, а нині успішний керівник підрозділу, який став першим представником синьо-жовтої незалежної України в австралійському футболі. Влітку 1996-го він став першим представником України в чемпіонаті Австралії, опинившись у складі клубу тамтешньої елітної ліги - Аделаїда Сіті Зебрас (за матеріалами сайту).  ). 

За зворотнім зв'язком від всіх наших регіональних підрозділів ми зробили висновки, що чемпіонату з міні-футболу «Кубок Євромікса» БУТИ !!! У нас з'явилася нова корпоративна спортивна традиція.
7 червня 2017р. відбувся товариський матч з футболу між командою Євромікс-Харків і командою ТОВ Афіна груп - Харків.

Протягом двох таймів по 35 хвилин гравці з неприхованим азартом боролися за кожен м'яч :) Підсумком гри стала перемога команди Євромікс з рахунком 14:7. УРА !!!
І це не випадковість, а закономірний результат наполегливих щотижневих тренувань наших хлопців. Звичайно ж команду підтримували і вболівальники Євромікс-Харків.
Ця перемога ще більше згуртувала команду і подарувала заряд бадьорості, оптимізму і енергії для майбутніх звершень!
Боротьба з полиць супермаркетів і традиційного роздробу перейшла на футбольне поле і першим став Євромікс !!! Гідний суперник в особі команди компанії Афіна - це завжди потужний стимул бути ще краще !!!
17 червня на нашому підрозділі в м.Краматорськ пройшли змагання з настільного тенісу на кубок «Євромікс Краматорськ».

Кубок завоював Долгополов Костянтин - комплектовщик відділу складської логістики. Грамоти учасників отримали всі співробітники, які брали участь в змаганні.
Кожен наш підрозділ крім футболу має і інші спортивні традиції.
В Управлінні - це баскетбол ...

У Запоріжжі вся команда здійснює регулярні командні велопробіги ...

 

6-7 жовтня 2017р. в м.Харків відбувся наш другий осінній чемпіонат з міні-футболу «Кубок Євромікса». Це було яскраве спортивне свято і для гравців, і для уболівальників. Усі присутні відзначили значно вищий рівень підготовки команд, помітно, що хлопці серйозно готувалися, тренувалися. А по атмосфері - не дивлячись на спортивну боротьбу, був присутній дух взаємодопомоги, підтримки і корпоративної єдності.

Вітаємо наших переможців:
1 місце - команда РП Дніпро 1 Продажі;
2 місце - команда РП Харків;
3 місце - команда РП Кіровоград.
Вітаємо кращих гравців у номінаціях:
Кращий воротар - Деревинський Дмитро, інженер-програміст, м.Кіровоград;
Кращий нападаючий (8 забитих голів) - Чорнобай Юрій, торговий представник, м.Харків;
Кращий гравець - Васькин Сергій, директор РП Дніпро 1 Продажі, р.Дніпро.

< Повернутися до списку